چهارشنبه 30 خرداد 1403 | Wednesday 19 June 2024
شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار - پیام تبریک دکتر آزادی مدیر عامل شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار به مناسبت روز جهانی کارگر

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

پیام تبریک دکتر آزادی مدیر عامل شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار به مناسبت روز جهانی کارگر

یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر،فرصتی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات گرانقدر کارگران شریفی که در گوشه و کنار این آب و خاک در راستای توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند به خصوص کارگران و زحمت کشان عرصه تولید علی الخصوص همکاران زحمتکش خودم در این شرکت،هیچ کشوری در دنیا بدون تولید نتوانسته است،توسعه پیدا نماید،این تولید است که موجب بالندگی یک کشور و یک ملت میشود.

 واین میسر نیست به جز با تلاش و زحمت کارگران آن کشور، بنابراین دولت ها و حکومت ها بایستی تمام همت خود را بکار گیرند تا بتوانند از این قشر حمایت نموده و دغدغه هایشان را کاهش دهند.ما نیز به نوبه خود تا کنون همه تلاش مان را کرده ایم تا بتوانیم از همکاران ارزشمند و تلاشگر خودمان پشتیبانی نمائیم.

اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات این تلاشگران و تبریک فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگری و تمامی کارگران بخصوص همکاران خودم در شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار از خداوند بزرگ سلامتی،سعادت و خوشبختی را برایشان آرزومندم.

 

 

 

 

 

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

 

استان گلستان، گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان گنبد، جاده نصرآباد، نرسیده به روستای باغ گلبن، شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۶۶۰

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۴۶۰

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۵

info@marjankarco.ir

کدپستی       :  4916174595

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick