چهارشنبه 30 خرداد 1403 | Wednesday 19 June 2024
شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار - پیام تبریک دکتر آزادی به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار:

ماه رمضان ماهی سراسر بندگی،خلوص و توسل به درگاه ایزد منان و ماه اوج دلدادگی به ساحت معبود است. ماهی که آغازش وارد شدن به مهمانی خداوند و حضور بر خوان نعمت الهی و پایانش عید سربلندی از آزمون پروردگار است. عید سعید فطر عید عاشقانی است که یک ماه با کمال خضوع و خشوع،روح و جان خود را در پرتوالطاف الهی از هر چه جز نیکی زدوده و شکوفه های تازه ایمان در قلب پاکشان شکفته است.

اینجانب حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید فرخنده و مبارک فطر را تبریک و تهنیت می گویم و سعادت و بهرورزی همگان را از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

 

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

 

استان گلستان، گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان گنبد، جاده نصرآباد، نرسیده به روستای باغ گلبن، شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۶۶۰

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۴۶۰

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۵

info@marjankarco.ir

کدپستی       :  4916174595

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick