چهارشنبه 30 خرداد 1403 | Wednesday 19 June 2024
شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار - کارکنان شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار همگام با دیگر مسلمانان جهان با حضور در راهپیمایی روز قدس بر لزوم آزادی بیت المقدس و رهایی مردم بی دفاع فلسطین از جنایت رژیم اشغالگر تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

کارکنان شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار همگام با مردم روزه دار و ولایی دارالمومنین گرگان با سر دادن شعار(مرگ برآمریکا) و(مرگ بر اسرائیل)حمایت خود را در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی پرشور، ضمن اعلام همبستگی و پایبندی بر اصول جمهوری اسلامی، به ندای امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری لبیک گفتند و بر لزوم آزادی بیت المقدس و رهایی مردم بی دفاع فلسطین از جنایت صهیونیست های اشغالگر تاکید کردند.

روز قدس نماد وحدت و اراده ملت اسلامی، در مقابل جنایت رژیم صهیونیست در فلسطین،غزه و دیگر کشورهای مسلمان است روز قدس امسال با شعار روز جهانی قدس،روز وحدت و جهاد امت اسلامی، حمایت از مردم مظلوم فلسطین و زوال قطعی رژیم صهیونیستی برگزار شد.

 

 

 

 

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

 

استان گلستان، گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان گنبد، جاده نصرآباد، نرسیده به روستای باغ گلبن، شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۶۶۰

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۴۶۰

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۵

info@marjankarco.ir

کدپستی       :  4916174595

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick