چهارشنبه 30 خرداد 1403 | Wednesday 19 June 2024
شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار - بازدید مدیر شعب بانک سپه استان گلستان از شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

 به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

بازدید مدیر شعب بانک سپه استان گلستان از شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

صبح روز دوشنبه 21 اسفند ماه 1402 جناب آقای خان احمدی مدیر شعب بانک سپه استان گلستان به همراه کارشناسان خود از شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار بازدید کردند.

ابتدا ایشان و هیئت همراه از نمایشگاه عکس شرکت که در کوره هافمن قدیمی تشکیل شده است ،بازدید نموده و سپس به سالن های تولید رفته و از هر دوخط تولید ایتال شرکت و خشک کن ها و کوره و قسمت بارگیری بازدید بعمل آوردند.

در پایان جناب آقای خان احمدی و همکارانشان با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت، از وضعیت کارخانه و تولید که توسط آقای دکتر آزادی مدیرعامل شرکت توضیح داده شد ،آگاهی پیدا نموده و ضمن تقدیر و تشکر از نظم موجود در شرکت و سالن های تولید،بخصوص از وضعیت مطلوب تولید. شرکت را ترک نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

 

استان گلستان، گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان گنبد، جاده نصرآباد، نرسیده به روستای باغ گلبن، شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۶۶۰

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۴۶۰

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۵

info@marjankarco.ir

کدپستی       :  4916174595

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick