شنبه 11 آذر 1402 | Saturday 2 December 2023
شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار - به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

به گزارش روابط عمومی شرکت مرجان کار، جناب آقای دکتر آزادی مدیرعامل محترم
به مناسب روز کار و کارگر ضمن تقدیر و تشکر، با کارگران شرکت دیدار نمودند و همچنین فرمودند: 

از تلاش و زحمات بی شائبه ی شماست که همیشه، چرخ سازندگی و آسایش یک جامعه می چرخد. تلاشی که در خور بهترین سپاسگزاری های دنیا به شماست. روز کار و کارگر بر همه ی شما مبارک باد.

و همچنین ایشان تاکید کردند بر ارگونومی کار جهت کاهش آثار ناشی از سختی کار اعم از ایمنی و لباس و همچنین تاکید به مدیر کارخانه در راستای تامین نوشیدنی خنک و مه پاشی جهت خنک شدن محیط کار ایجاد شود.

و در پایان هدایای به این مناسبت تقدیمشان کردند.

 

 

 

 

 

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

 

استان گلستان، گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان گنبد، جاده نصرآباد، نرسیده به روستای باغ گلبن، شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۶۶۰

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۴۶۰

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۵

info@marjankarco.ir

کدپستی       :  4916174595

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick