چهارشنبه 30 خرداد 1403 | Wednesday 19 June 2024
شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار - بازدید فرماندهی محترم سپاه نینوا استان گلستان به همراه مدیرکل محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بمناسبت هفته کار و کارگر

به مناسبت هفته کار و کارگر سردار حاج علی ملک شاهکویی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان از شرکت تولیدی و بازرگانی مرجان کار بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان آقای حسین خواجه مظفری  ایشان را همراهی می کردند و از قسمت های مختلف کارخانه بازدید بعمل آوردند و شاخه گل هایی به کارگران هدیه نمودند.

 

آقای سردار ملک ضمن تقدیر و تشکر از وضعیت خوب و توجه ویژه مدیرعامل شرکت مرجان کار تشکر ویژه نمودند و اعلام کردند هرگونه همکاری با شرکت مرجان کار در جهت بهبود و توسعه فضای کسب و کار  و ایجاد اشتغال نیاز باشد  کمک خواهیم نمود.

در این بازدید آقای دکتر آزادی ضمن تشکر از حضور دوباره سردار ملک در کارخانه مرجان کار از مساعدت ایشان در زمان قطعی گاز برای دریافت فرآورده های نفتی تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

 

ضمناً ایشان از مساعدت دادستان محترم استان جناب آقای دکتر اسپانلو جهت اخذ مجوز برداشت معدن هشت هکتاری شرکت مرجان کار نیز سپاسگزاری بعمل آوردند.

در پایان سردار ملک از نمایشگاه عکس که توسط واحد روابط عمومی شرکت مرجان کار در داخل کوره هافمن ایجاد نمودند، بازدید کردند و احساس رضایت و خشنودی از کارهای کارخانه و این نمایشگاه داشتند.

 

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

 

استان گلستان، گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان گنبد، جاده نصرآباد، نرسیده به روستای باغ گلبن، شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۶۶۰

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۴۶۰

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۵

info@marjankarco.ir

کدپستی       :  4916174595

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick