شنبه 11 آذر 1402 | Saturday 2 December 2023
شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار - بازدید مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه‌ گذاری امید از شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار دکتر محمد علی شیرازی به همراه اعضای هیأت مدیره این شرکت از تمامی بخش های این کارخانه بازدید کردند.

مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه­ گذاری امید طی این بازدید، از بخش های مقدمات و آماده سازی گل، خشک کن، کوره، روند تولید محصولات کارخانه و همچنین ازخط تولید دوم و سالن خرپای فلزی بازدید نمودند و در جلسه ای مشترک، با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره و سرپرستان بخش های مختلف شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار، نقطه نظرات و رهنمودهای لازم را بیان کردند.

دکتر محمد علی شیرازی در پایان این بازدید، از دو تن از بازنشستگان این شرکت تقدیر و تشکر بعمل آورد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

 

استان گلستان، گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان گنبد، جاده نصرآباد، نرسیده به روستای باغ گلبن، شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۶۶۰

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۴۶۰

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۵

info@marjankarco.ir

کدپستی       :  4916174595

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick