شنبه 11 آذر 1402 | Saturday 2 December 2023
شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار - عملکرد شش ماهه اول سال مالی منتهی به 30/9/1400

دکتر حمیدرضا آزادی مدیرعامل شرکت بازرگانی و تولیدی مرجانکار در خصوص عملکرد ۶ ماهه اول سال مالی منتهی به ۳۰/۹/۱۴۰۰ گفتند:

با اتکا به توان مدیران و تلاش همکاران میزان تولید شرکت بارشد ۱۱.۴ درصدی نسبت به پیشبینی بودجه (۷،۵۳۵،۹۵۷) به ۷،۹۹۸،۵۹۱ قالب رسیده است همچنین میزان افزایش تولید در سال مالی ۱۳۹۹-۱۴۰۰نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۲.۱ درصد رشد داشته است

 

وی در ادامه افزود : با اتکا به پتانسیل همکاران و راه اندازی کمیته داخلی سازی، بسیاری از قطعات مورد نیاز شرکت تهیه و تولید شده است که سبب صرفه جویی ارزی به میزان ۱۰۷،۹۰۰ دلار شده است.

 

همچنین ایشان خاطر نشان کردند که در راستای مشتری مداری و سهولت مشتریان محترم جهت ثبت سفارشات خرید محصولات بصورت اینترنتی سامانه فروش اینترنتی محصولات شرکت راه اندازی شده که از زمان راه اندازی (ابتدای تیرماه ۱۴۰۰) تا پایان مرداد ۱۴۰۰ ، ۴،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال سفارش پذیرفته شده است.

 

 

                               

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

 

استان گلستان، گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان گنبد، جاده نصرآباد، نرسیده به روستای باغ گلبن، شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۶۶۰

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۴۶۰

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۵

info@marjankarco.ir

کدپستی       :  4916174595

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick