شنبه 9 اسفند 1399 | Saturday 27 February 2021
شرکت تولیدی و بازرگانی مرجان کار

 

شرکت تولیدی و بازرگانی مرجان کار - پخت خشت با استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا

از مزایای ویژه خط تولید آجر شرکت مرجان کار، پخت خشت با استفاده از کوره تونلی است که از جدیدترین فناوریهای روز دنیا است. کاربرد این نوع کوره شرایط پخت یکسانی برای همه طبقات خشت فراهم کرده و موجب یکنواختی در رنگ و استحکام محصول نهایی می شود. ضمن این که مصرف گاز کوره تونلی نسبت به کوره های هوفمن بسیار کمتر، و بهره وری انرژی و در نتیجه سوددهی تولید بسیار بیشتر از شرکتهایی می باشد که از کوره های هوفمن استفاده می کنند که این خود امتیاز بسیار مهمی در طی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها محسوب می شود.

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

دفتر مرکزی:

گرگان، خیابان شهید بهشتی روبروی خیابان گرگانجدید طبقه فوقانی بانک ملت

 

کارخانه:

گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان-گنبد، روستای نصرآباد

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۲۶۶۰۰۲

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۲۴۵۴۷۱

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۲۶۶۰۰۱

info@marjankarco.ir

 

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick